امروز : دوشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ می باشد.

آموزش رایانه و موبایل

چه خوردنی هایی برای سالمندان مفید است

چه خوردنی هایی برای سالمندان مفید است

در این پست سایت برای کاربران سایت تفریحی اج فان مطلب چه خوردنی هایی برای سالمندان مفید است را آماده کرده ایم برای شما در این پست سایت قرار داده ایم که امیدواریم این مطلب سایت ورد پسند شما قرار بگیرد و همچنین این مطلب برای شما مفید واقع بگردد.در این پست سایت مواد غذایی که برای سالمندان مفید است گفته شده است و همچنین فواید هر مواد غذایی برای سالمند نیز گفته شده است که شما میتوانید برای خواند در ادامه این پست همراه ما باشید.

 

چه خوردنی هایی برای سالمندان مفید است

 

یک کاراشناس تغریه گفته است که برای اینکه در سالمندان وضعیت عروق و آرتروز و همچنین قلب بهبود پیدا بکند کنجد بخورند که برای موارد گفته شده مفید است.

درباره اینکه خوردنی ها و تغذیه مفید برای سالمندان گفته شده است از مهمتری تغذیه ای که در سالمندان باید رعایت بشود مصرف کردن آب است که بابد به این صورت باشد که هر دو ساعت یک بار آب مصرف شود و این موضوع به این علت است که سالمندان در زمان پیری احساس تشنگی ندارند.

و همچنین در ادامه گفته شده است که مصرف کردن سبزی ها و میوه برای سالمند ها ضروری است و در ادامه نیز گفته شده است به علت اینکه دستگاه گوارش بیشتر سالمندان مشکلات گوارشی وجود دارد سبزی و همچنین میوه به صورت پوره و یا پخته شده استفاده بگردد

 

در ادامه این کارشناس تغریه برای پوکی استخوان در سالمند ها که نیاز به کلسیم دارند خوردن شیر و ماست را توصیه کردند.و همچنین برای سالمندانی که مشکل دستگاه گوارشی دارند فرنی و کشک و همچنین شیر برنج را توصیه کردند.

 

و همچنین در ادامه گفته شد که چربی مفید برای سالمندان ضروری است و میتوان برای این چربی ها مفید کنجد و روغن یتون و همچنین انواع مغز ها را مصرف کرد.

و در ادامه نیز این کارشناس معتقد است که سالمندانی که داری سر درد و همچنین مشکلات استخوانی دارند برای آنها دم نوش نعنا توصیه کرد.
و همچنین در ادامه گفتند برای کاهش التهاب در سالمندان و همچنین آرامش خواب عرق بهارنارنج و بادرنجبویه و همچنین دم نوش گل گاوزبان و همچنین سنبل طیب که از دارو های گیاهی است توصیه کرد.

سایت تفریحی اچ فان

 

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب

محصولات فروشگاه