امروز : جمعه ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ می باشد.

آموزش رایانه و موبایل

چه نشانه هایی در دیر ازدواج کردن وجود دارد

چه نشانه هایی در دیر ازدواج کردن وجود دارد

در این پست سایت برای کاربران مطلب چه نشانه هایی در دیر ازدواج کردن وجود دارد را آماده کرده و همچنین برای شما در این پست سایت قرار داده ایم که امیدواریم این پست سایت مورد پسند شما قرار بگیرد.همچکس دوست ندارد که ازدواج نکند و برخی افراد در سن بیست سالگی دوست دارند ازدواج کنند و بعضی از افراد دوست دارند در سن سی سالگی ازدواج کنند و سن ازدواج شما به اجساسات و همچنین خودتان بستگی دارد که اگر شما میخواهید بدانید که شما جز افرادی هستید که دیر ادواج میکنند یا نه در ادامه این مطلب این پست سایت همراه ما باشید.

 

چه نشانه هایی در دیر ازدواج کردن وجود دارد

 

- شما هنوز خو را کامل نمیشناسید

این مورد که شما باید گذشت زمان تغییر خواهید کرد در آن قطعیتی وجود ندارد ولی این مورد ثابت شده است که در افزاد که در سن بیست سال هستند هنوز شناخت کافی از خود به قدر کافی ندارند و به خاطر این مورد نمیتوانند برای آِنده خود تصمیمی را بگیرند.پس اگر به شما گفته شد که شما بای ازدواج بچه هستید ناراحت نشوید و این برای شما توصیه است که شما زمان بگذارید تا خودتان و هدف هایتان را بشناسید.

 

- میتوانید چیز های زیادی را کشف بکنید

سن بیست سالگی برای شما را شما دوست دارید که به ماجراجویی بپردازید و میخواهید که کل جهان را کشف کرده باشید و به همین خاطر شما برای یک رابطه دائمی آماده نخواهید بود و حتی برای مدتی در یک جا نمیتوانید مستقر بوشید.و اگر برای شما ازادی خیلی مهم است و هیچ احساسی مهتر از آن نیست احتمال اینکه شما ازدواج بکنید صفر است.

 

 

- به ازدواج کردن خیلی فکر نمیکنید

اگر شما به اینکه ازدواج بکنید زیاد فکر نمیکنید و همچنین ازدواج نکردن را ترجیه میدهید و اینکه شما تنها باشید را جذابتر میدانید احتمال اینکه شما دیر ازدواج بکنید زیاد است.شما نی میتوانید به این موضوع فکر بکنید که زندگی کردن برای شما بهتر است که در کنار یک نفر باشید و یا تنها باشید.

 

- اعتماد نمیتوانید به کسی بکنید

اگر شما یک تجربه تلخ در اعتماد کردن داشته باشید و یعد از آن شما به سختی به دیگر اعتماد میکنید و اگر شما در برقرار کردن ارتباط با اطرافیان خود محتاط بوده اید یه این معنی است که شما هنوز آمادگی ازدواج را ندارید.

 

- به تنهایی و همچنین خلوت نیاز دارید

همه افزارد نیاز به تنهایی دارند ولی اگر شما از آن دسته افرادی هستید که تنها بودن را به در کنار کسی بودن ترجیه میدهید برای شما سخت خواهد بود که ازدواج کنید.

 

 

- برای رفتن به خواستگاری آمادگیش را ندارید

برای رفتن به خواستگاری نیاز به آمادگی داشتن است.شما باید به این مقدار بالایی احساس مثبت برای خود و همچنین طرف مقابل خود داشته باشید که طرف مقابل را تحت تاثیر خود قرار بدهید و اینکه شما خجالتی باشید کاری از پیش نخواهد برد.و برای این کار شما باید عزت نفش داشته باشید.

 

 

سایت تفریحی اچ فان

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب

محصولات فروشگاه