امروز : سه شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۳ می باشد.

آموزش رایانه و موبایل

فهمیدن ویروسی شدن کامپیوتر

فهمیدن ویروسی شدن کامپیوتر

تو این پست قصد داریم بگوییم که فهمیدن ویروسی شدن کامپیوتر چگونه است.این مقاله دارای ده قسمت است که نشان میدهد و شما میفهمید که سیستم شما ویروسی شده است یا نه.این روش برای این کار مفید است که شما هنگامی که به سیستم خود مشکوک هستید که ویروسی شده است و یا نه ال میخواهید راه حل برسید که واقعا ویروسی شده است یا نه که پیشنهاد میکنیم مقاله فهمیدن ویروسی شدن کامپیوتر را در ادامه مطلب این پست مشاهده کنید و استفاده کامل را ببرید.

 

– اولین نشانه ویروسی شدن کامپیوتر شما کند شدن بیش از حد سیستم شما نسبت به قبل است و گاهی اوقات سیستم شما هنگ میکند

– دومین نشانه این است هنگامی که روی یکی از آیکن های کامیپوتر کلیک میکنید آن فایل باز نمیشود و انگار هیچ اتفاقی نیفتاده است

– از نشانه دیگری که میتوان به آن اشاره داشت سیستم شما هنگامی که با آن کار میکنید بی دلیل ری اتارت میشود و یا خاموش یشود

– چهاریمن نشانه ویروسی شدن سیستم شما نرم افزار های ضد ویروس شما غیر فعال میگردند و شما قدر نخواهید بود که شما این نرم افزار ها را فعال کنید.

– همچنین یکی از نشانه های ویروسی بودن کامپوتر شما وقتی میخواهید وارد درایو های خود بشوید با ارور روبرو خواهید شد.

– ششمین نشانه ویروس داشتن کامپیوتر از دسترس خارج شدن دستگاه پرنتر شما خواهد ب.د و شما هر چه تلاش کنید قادر به پرنت گرفتن فایل های سیستم خود نخواهید بود.

– ممکن است پیام هایی روی سیستم شما نشان داده شود که مانند پیام ارور است این پیام ها نیز اغلب نشان دهنده ویروسی شدن کامپیوتر شما می باشد.

– هنگامی که شما با مرورگر وب خود در حال گشت زنی هستید ممکن ات تبلیغاتی در سمت چپ و یا راست مرور گر شما نشان داده شود که این نیز میتواند نشان دهند ویروسی بودن باشید

– شما وقتی که میخواهید یک آنتی ویروس را نصب کنید در مراحل نصب آن به ارور برخورد میکنید.

– فایل ها و برنامه های شما به صورت غیر معمولی پنهان میشوند و یا از فایل های شما شورتکات ساخته میشود این مورد ویروس بسیار زیاد شده است.

 

سایت تفریحی اچ فان

 

 

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب

محصولات فروشگاه