امروز : جمعه ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ می باشد.

آموزش رایانه و موبایل

ماسک زردچوبه برای شفاف کردن پوست

ماسک زردچوبه برای شفاف کردن پوست

در این مطلب برای کاربران سایت تفریحی اچ فان ماسک زردچوبه برای شفاف کردن پوست قرار داده ایم که امیدواریم این مطلب سایت که ماسک زردچوبه برای شفافی پوست صورت است مورد پسند کاربران سایت قرار بگیرد و همچنین مفید باشد.در این مطلب آموزش درست کردن ماسک زردچوبه و همچنین خواص زردچوبه برای پوست و همچنین در ادامه طریقه استفاده از این ماسک برای صورتتان گفته شده است که میتوانید برای دیدن برای دیدن مواردی که گفته شده به ادامه مطلب این پست سایت مراجعه کرده و ماسک زردچوبه برای شفافی پوست صورت را از سایت مشاهده کنید.

 

ماسک زردچوبه برای شفاف کردن پوست

 

ویژگی های زرد چوبه

موادری که در زردچوبه موجود است باعث میشود که از پیری پوست جلوگیری کند و همچنین میتواند پوست شمارا به خوبی شفاف کند از ویژگی های دیگر زردچوبه میتوان به قابلیت اینکه پوست شما را لایه برداری کند و تقویت کردن پوست اشاره داشت.

 

درست کردن ماسک زردچوبه برای پوست

ایتدا شما باید دو عدد قاشق غذاخوری آرد و همچنین به همراه یک عدد قاشق چایی خوری زردچوبه و به همراه چند قطره عسل مخلوط بکنید

 

زدن ماسک زرد چوبه

در مرحله بعدی شما باید یک لایه نازک از این ماسکی که در مرحله قبل از زردچوبه درست کردید را بر روی صورتتان بگذارید و بعد از آن بیست دقیقه صبر کنید تا ماسک بر روی صورتتان خشک بشود و سپس بعد از بیست دقیقه ماسک را از روی صورتتان بشویید.

 

درست کردن ماسک زردچوبه برای پوست جوش دار

این ماسک برای کاهش آکنه و از بین بردن جوش های صورت شما موثر است.شما باید در ابتدا کمی زردچوبه را به همراه پودر چوب صندل مخلوط کنید تا ماسک شما آماده بشود.

 

زدن این ماسک زرد چوبه

ماسکی که درست کردید را روی صورتتان بزنید و بعد از ده دقیقه آن  را با آب سرد بشویید.و در ادامه باید گفت که بهتر است از این ماسک سه بار در هفته استفاده بشود.

 

سایت تفریحی اچ فان

 

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب

محصولات فروشگاه