امروز : سه شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۳ می باشد.

آموزش رایانه و موبایل

آموزش افزایش عمر و مصرف باتری لپ تاپ

 

آموزش افزایش عمر و مصرف باتری لپ تاپ

 

تو این پست قصد داریم برای کاربران سایت تفریحی اچ فان آموزش افزایش عمر و مصرف باتری لپ تاپ را قرار بدهیم در این آموزش پنج گام برای افزایش دادن مصرف باتری قرار داده شده است که شما میتوانید مدت زمان بیشتری را از باتری لپتاپ خود استفاده کنید که همین امر موجب موجب افزایش عمر باتری لپتاپ شما خواهد شد.باتری لپ تاپ یکی از اجزا گراین قیمت لپتاپ میباشد که باید از آن به خوبی مراقبت شود.شما میتوانید جهت دیدن مقاله آموزش افزایش عمر و مصرف باتری لپ تاپ به ادامه این مطلب رفته و مقاله برای باتری لپ تاپ را مشاده کنید.

 

- روش اول این است که شما باتری لپتاپ خود را بهینه سازی کنید.

شما میتوانید با عوض کردن هاردیسک ها کم مصرف و همچنین دیگر سخت افزار های کم مصرف با سخت افزار های کنونی پر مصرف لپتاپ خود باعث باتری لپ تاپ خود شوید.

 

- روش دوم این است که نرم افزار هایی که استفده نمیکنید را غیر فعال کنید.

شما برای اینکار بر روی نوار وظیفه کلیک راست کرده و تسک منیجر را اجرا کنید.و از آنجا نرم افزار هایی که نیاز به اجرا ماندن آنها را ندارید ببندید.

 

- روش سوم ای است که حالت ذخیر لپتاپ خود را فعال کنید.

این قابلیت جدیدی است که جدیدا سازندگان لپتاپ رو آن این قابلیت را قرار داده اند و با فعال کردن این گزینه در لپتاپ خود میتوانید باعث افزایش بازدهی مصرف لپتاپ خود خواهید شد

 

- و اما روش چهارم این است که درگاه هایی که از آن استفاده نمیکنید را غیر فعال کنید.

شما میتوانید به مراجعه کردن به قسمت دیوایس منیجر رایانه خود و رفتن به قسمت سخت افزار آن درگاهایی که از آن استفاده نمیکنید مانند وای فای و بلوتوث و … و باعث شوید که عمر و مصرف باتری لپ تاپ شما افزوده شود

 

- مهترین روش پنجم این است که از باتری لپتاپ خود استفاده کنید

در جای با رطوبت نگذارید و هچنین نگذارید باتری لپتاپ شما بیش از حد گرم شود

 

سایت تفریحی اچ فان

 

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب

محصولات فروشگاه