امروز : یکشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۱ می باشد.

آموزش رایانه و موبایل

نکات مهم هنگام خرید یک کفش راحت

نکات مهم هنگام خرید یک کفش راحت

در این پست سایت برای کاربران سایت نکات مهم هنگام خرید یک کفش راحت را آماده کرده ایم و همچنین بری شما در این مطلب برای شما قرار داده ایم که امیدواری این پست سایت مورد پسند شما قرار بگیرد.در این مطلب سایت به شما مواردی ذکر شده است که شما باید هنگام خریدن کفش رعایت کنید تا کفش راحتی برای پاهای خود انتخاب کرده باشید و پس از مدتی به پاهای شما آسیب نرساند.شما میتوانید برای خواندن مطلب نکته های مهم هنگام خرید یک کفش راحت به ادامه مطلب این پست سایت تفریحی اچ فان مراجعه کرده و آموزش خرید یک کفش راحت برای خودنتان را از سایت بخوانید.

 

نکات مهم هنگام خرید یک کفش راحت

 

- شما هنگام خرید کفش نباید با توجه به شماره کفش نوشته شده کفش خود را بخرید و باید حتما کفش را در پاهایتان را یک بار نیز تست کنید و سپس سایز مناسب را پیدا کنید زیر با توجه به افزایش سن ممکن است سایز پای شما تغییر پیدا کرده باشد و یا کفش مورد نظر شما با سایز دیگر به پای شما بخورد.

 

- هنگامی که کفش میخرید لازم است کفش را در هر دو پای خود امتحان کنید زیرا در اکثر افراد یکی از پاها از پای دیگر بزرگتر است و باید در خرید کفش پای بزرگتر ملاک قرار بگیرد و با سایز پای بزرگتر کفش خریداری بشود.

 

- هنگامی که کفش را میخرید بهتر است با کفش راه بروید و اگر کفشی که میخواهید بخرید بند دار است باید بند های آن را ببندید و سپس با راه رفتن آن را امتحان کنید.

 

- کفشی که میخرید مناسب است که بتوانید در آن انگشت شستتان را به آسانی در آن حرکت بدهید و همچنین بین انگشت شستتان و لبه جلویی کفشتان فاصله حدودا نیم سانتی متر تا یک سانتی‌ متر باشد.

 

سایت تفریحی اچ فان

 

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب

محصولات فروشگاه