امروز : پنج شنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲ می باشد.

آموزش رایانه و موبایل

کم کردن عرق کردن و از بین بردن بوی بد زیربغل

کم کردن عرق کردن و از بین بردن بوی بد زیربغل

در این مطلب سایت برای کاربران پست کم کردن عرق کردن و از بین بردن بوی بد زیربغل را آماده کرده وهمچنین در این مطلب برای شما از سری مطالب سایت قرار داده ایم که امیدواریم این مطلب سایت مورد پسند شما قرار بگیرد.در این مطلب سایت روش های کاهش دادن عرق زیاد و همچنین مواد غذایی که برای کاهش دادن عرق مفید است قرار دده شده است شما می توانید برای خواندن این مطلب در ادامه این پست سایت همراه ما باشید.

 

کم کردن عرق کردن و از بین بردن بوی بد زیربغل

 

 

رژیم غذایی تنظیم کنید : 

یکی از فوایدی که در تعرقرق است دفع کردن سموم می باشد که این مورد حاصل از چیزی هست که به وسیله تغذیه کردن ما وارد بدن کرده ایم پس در رژیم غذایی باید دقت داشت.

 

چه مواد غذایی باعث زیاد شدن عرق میشود و اگر از عرق زیاد میرنجید کمتر این مواد را مصرف بکنید :

این مواد شامل سیر و پیاز و ماهی و همچنین ادویه جات مانند کاری و فلفل و همچنین گوشت قرمز است البته نوشیدنی های کافئین دار مثل  قهوه و همچنین نسکافه نیز باعث عرق میشود که بهتر است مصرف آن را برای کم کردن عرق کم کنید.

 

چه مواد غذایی باعث کاهش عرق میشود :

خوردن غلات سبوس دار و همچنین میوه ها و سبزیجات باعث میشود که متابولیک بدن شما بهبود پیدا بکند و همچنین این مورد یاعث استرس و تعرق در بدن شما خواهد بود.و همچنین باید در ادام گفت که بهتر ست روی و منیزیوم را به رژیم غذایی خود اضافه کنید زیراکه یاعث کاهش عرق کردن شما میشود.که این موارد نیز از طریق مصرف ویتامین به دست خواهد آمد.از مواردی که میتوان اشاره کرد آووکادو و موز و انجیر و کدو و دانه ی کدو و شکلات و همچنین دانه ها و اسفناج و عدس و همچنین بادام زمینی اشاره داشت.

 

لباس هایی بپوشید که دارای فیبر طبیعی باشد :

لباس هایی انند لباس های که از جنس پنبه و یا نخ و ابریشم باشد مناسب است.

 

دوش روزانه بگیرید : 

از صابون ضد باکتری استفاده بکنید و زیر بغل را با سرکه سفید بشویید که این کار در کاهش دادن بوی بد زیر بغل تاثیر گذار است.با تغییر ph که سرکه سفید در زیر بغل ایجاد میکند مانع رشد باکتری ها میشود.

 

سایت تفریحی اچ فان

 

مطالب مرتبط

  • مطلب مرتبطی پیدا نشد.

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب

محصولات فروشگاه