امروز : سه شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۳ می باشد.

آموزش رایانه و موبایل

راه جدید برای درمان سریع جوش صورت

 

راه جدید برای درمان سریع جوش صورت

 

در این پست برای کاربران سایت تفریحی اچ فان قصد داریم آموزش و راه جدید برای درمان سریع جوش صورت رو برای کاربران سایت قرار بدهیم.این راه حل ها که در ادامه مطلب این پست قرار گرفته شده است ۴ راه هل است که با استفاده از خمیر دندن و زردچوبه و همچنین عسل و چای میباشد.شما میتوانید جهت دیدن آموزش راه جدید برای درمان سریع جوش صورت به ادامه مطلب این پست مراجعه کرده و راه های درمان سریع جوش را مشاهده کنید.

 

– راه حل اول این است که شما قبل از خوابیدن روی آکنه و جوش های خود خمیر دندان بمالید به که این راه حل برای روز های قبل از مهمانی و جشنها و عروسی مناسب است و پس از بیدار شدن از خواب به احتمال زیاد جوش یا همان آکنه شما از بین رفته شده خواهد بود.

 

– راه حل دوم برای درمان سریع جوش صورت این است که بر روی پوست خود عسل بمالید که عسل را حدودا ۱۰ دقیقه بگذارید روی پوست شما بماند.عسل به خاطر خواص ضد باکتریاییش میتواند عفنت را درمان کند و پس از شست و شوی صورت باعث خشک شدن چربی پوست شما میشود و همچنین باعث سرعت در درمان جوش های صورت و یا آکنه های صورت شما میشود.

 

– و اما راه حل سوم این آموزش برای درمان جوش صورت به صورت سریع استفاده از روغن چایی میباشد که مانند عسل خواص ضد باکتریایی دارد و باعث میشود که عفونت های پوست شما از بین برود  و از جمله فواید مهم دیگری که روغن چای دارد میتوان به مانع شدن از جا ماندن جوش صورت و همچنین از بین بردن قرمزی صورت اشاره داشت.

 

– و آخرین را برای درمان جای جوش و آکنه صورت استفاده از خمیر زرد چوبه است که شما باید قبل از خواب روی صورت خود بمالید و بعد از اینکه بیدار شدین آن را بشویید که این کار باعث تسریع در خوب شدن جوش های صورت شما میشود و همچنین باعث کاهش چربی صورت شما میشود

 

در اینجا هم ماسک های مفید برای جوش صورت و جای جوش و آکنه را مشاهده کنید

 

اختصاصی سایت تفریحی اچ فان

 

 

 

 

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب

محصولات فروشگاه