امروز : شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ می باشد.

آموزش رایانه و موبایل

ماسک خانگی جدید مناسب برای موی آسیب دیده

ماسک خانگی جدید مناسب برای موی آسیب دیده

در سری مطالب سلامت سایت تفریحی اچ فان در این بخش ماسک خانگی جدید مناسب برای موی آسیب دیده را آماده کرده و همچنین برای شما در این پست قرار داده ایم که امیدواریم این پست سایت برای موی آسیب دیده برای شما مفید واقع بگردد.در این پست نام ماسک هایی که برای مو های آسیب دیده گفته شده است و همچنین گفته شده است که شما میتوانید چگونه از این ماسک ها استفاده کنید.شما میتوانید برای دیدن ماسک خانگی جدید مناسب برای موی آسیب دیده به ادامه پست این مطلب سایت تفریحی اچ فان مراجعه کرده و ماسک خانگی جدید مناسب برای موی آسیب دیده را از سایت مشاهده کنید که امیدواریم این مطلب مورد استفاده شما قرار بگیرد.

 

ماسک خانگی جدید مناسب برای موی آسیب دیده

 

۱ – ماسک ماست برای مو آسیب دیده

ابتدا شما باید سفیده تخم مرغ را از زده تخم مرغ جدا کرده و سپس سفیده تخم مرغ را به اندازه ای بهم بزنید تا به حالت فوم در بیاید و در مرحله بعد به سفیده تخم مرغ شش قاشق ماست طبیعی را اضافه بکنید و سپس پانزده تا سی دقیقه روی بگذارید موهای‌تان باشد و بعد از آن شما با شامپویی بسیار ملایم موهای سرتان را بشویید تا ماسک کامل پاک شود.

 

۲ – ماسک روغن زیتون برای مو آسیب دیده

در ابتدا شما باید پنج عدد قاشق روغن زیتون را به همراه دو عدد تخم مرغ مخلوط کنید و سپس ماسک موی آماده است و میتوانید روی موهایتان ماساژ بدهید.در مرحله بعد شما یاید آن را با یک مشما و یا کلاه حمام بپوشانید و در آخر شما باید حداقل سی دقیقه صبر کرده تا گرمای بدن مواد ماسک را که زده اید جذب بکند و در مرحله بعد مو های خود را با شامپو بشویید.

 

۳ – ماسک عسل و روغن زیتون برای مو آسیب دیده

در مرحله اول شما باید سه عدد قاشق روغن ریتون را به همراه دو عدد قاشق عسل مخلوط بکنید و سپس ماسک شما آماده است و آن را روی مو های خود بگذارید و آن را با کلاه حمام بپوشانید و در مرحله آخر بعد از مدت زمان سی دقیقه موهای خود بشویید.

 

۴ – ماسک شیر و عسل برای مو آسیب دیده

ابتدا شما باید یک عدد قاشق عسل را به همراه نصف فنجان شیر مخلوط بکنید و سپس ماسک شما آماده است و در مرحله بعد شما باید به مدت پانزده تا سی دقیقه بگذارید ماسک روی موهایتان باشد و سپس موهایتان را بشویید.

 

۵ – ماسک تخم مرغ برای مو آسیب دیده

در مرحله اول دو عدد تخم مرغ کامل را به همراه دو قاشق آب بزنید و سپس آن راروی موهای تمیز و مرطوب ماساژ بدهید.بعد از مدت زمان ده تا پانزده دقیقه با شامپویی ملایم موهایتان را بشویید.

 

سایت تفریحی اچ فان

 

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب

محصولات فروشگاه