امروز : پنج شنبه ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ می باشد.

آموزش رایانه و موبایل

روش های از بین بردن بوی بد دهان با خوراکی

روش های از بین بردن بوی بد دهان با خوراکی

در این مطلب برای شما روش های از بین بردن بوی بد دهان با خوراکی را قرار داده ایم که امیدواریم این پست سایت برای از بین بردن بوی دهان برای کاربران سایت مفید واقع بگردد.در ادامه این پست برای شما خوراکی هایی را معرفی کرده ایم که خوردن این خوراکی ها بوی دهان شما را از بین خواهد برد و همچنین دیگر فواید این خوراکی ها را نیز در ادامه این پست گفته ایم که شما میتوانید برای دیدن ره های های از بین بردن بوی بد دهان با خوراکی به ادامه مطلب این پست سایت تفریحی اچ فان مراجعه کرده و  راه جدید برای از بین بردن بوی بد دهان با خوراکی را از سایت مشاهده کنید.

 

روش های از بین بردن بوی بد دهان با خوراکی

 

۱ – ماست برای از بین بردن بوی بد دهان

ماست میتواند بعضی از باکتری های ناسالم که در دهان وجود را از بین ببرد و همچنین تحقیقات در یک بررسی نشان داده است که در افرادی که مصرف ماست بیشتر داشته اند پلاکت و همچنین بیماری لثه کمتر داشته اند.

 

۲ – زنجبیل برای از بین بردن بوی بد دهان

مدت زیادی است از زنجبیل برای دمان مشکل های گوارشی استفاده میشود.شما میتوانید با ترکیب کردن زنجبیل و آبلیمو به همراه آب گرم یک محلول مناسب برای شست و شوی دهان خود پیدا کنید.

 

۳ – سبزیجات تازه برای از بین بردن بوی بد دهان

از سبزیجات جعفری یکی از معروفترین سبزی ها برای از بین بردن بوی بد دهان است ولی تنها جعفری نیست که میتواند بوی دهان را رفع کند و سبزی های دیگری نیز میتوانند مانند نعنا و همچنین پونه بوی بد دهان را رفع کنند.

 

۴ – آب برای از بین بردن بوی بد دهان

آب یک شوینده بسیار مناسب برای از بین بردن بوی بد دهان است و همچنین آب میتوان ترشح بزاق دهان را نیز افزایش بدهد.

 

سایت تفریحی اچ فان

 

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب

محصولات فروشگاه