امروز : شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ می باشد.

آموزش رایانه و موبایل

روش های دوری کردن از افراد منفی باف

روش های دوری کردن از افراد منفی باف

در این مطلب سایت تفریحی اچ فان برای کاربران سایت روش های دوری کردن از افراد منفی باف را آماده کرده ایم و همچنین برای شما در این پست سایت این مطلب را برای دوری کردن از افراد منفی باف قرار داده ایم که امیدواریم این مطلب برای شما مفید واقع بگردد.در این پست سایت روش هایی دوری کردن از افراد منفی باف به همراه توضیح آن قرار داده شده است که شما میتوانید برای دیدن راه های دوری کردن از افراد منفی باف به ادامه پست این مطلب مراجعه کرده و چگونه دوری کردن از افراد منفی باف را از سایت مشاهده بکنید.

 

روش های دوری کردن از افراد منفی باف

 

 

 

 

۱ – منفی بودن را مانند یک ویروس ببینید :

فکر کنید که منفی بودن یک ویروس خطرناک است و البته باید گفت که منفی نگری نیز یک بیماری است به همین خاطر شما باید از افراد منفی دوری کنید.به طور مثال قتی دیدید کسی در حال منفی بافی است شما میتوانید محیط را ترک بکنید.

 

۲ – میتوانید موضوع بحث را عوض بکنید :

اگر شما در جایی باشید که نتوانید محیط را ترک بکنید به طور مال اگر شما در ماشین باشید در حالت نمی توان ماشین را ترک کرد شما میتوانید در این موقعیت بحث را عوض کنید مانند تا حالا اینجا رفتی یا حرف زدن درباره آب بو هوا و یا گفتن گشنگی اشاره داشت.

 

۳ – سکوت کردن :

گاهی وقتها مخالفت کردن با افراد منفی باف موجب ایجاد بحث جدی میشود یا حتی ممکن است یاعث دعوا نیز بشود.

 

۴ – به جایی دیگر فکر کنید :

هنگامی که فرد منفی در حال منفی بافی است شما میتوانید با ذهنتان به هر چه دوست دارید فکر بکنید و به حرف های منفی باف توجه نکنید.

 

سایت تفریحی اچ فان

 

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب

محصولات فروشگاه