امروز : جمعه ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ می باشد.

آموزش رایانه و موبایل

چگونه نامزدمان را شیفته خود بکنیم

چگونه نامزدمان را شیفته خود بکنیم

زمان نامزدی یکی از زمان های حساس زندگی است که در آن فراز و نشیب های فراوانی وجود دارد ولی با انجام دادن نکات که در ادامه گفته شده است زندگی خود را با عشق به ازدواج برسانید که در این پست سایت برای کاربران مطلب چگونه نامزدمان را شیفته خود بکنیم را آماده کرده و همچنین برای شما قرار داده ایم که امیدواریم این پست مورد پسند شما قرار بگیرد و همچنین مفید واقع بگردد.

 

چگونه نامزدمان را شیفته خود بکنیم

 

 

توصیه های گفته شده توسط کارشناسان علوم روانشناسی برای زن و مرد رو ورود به ازدواج در جلسه های خواستگاری بهتر است و توصیه میشود که شوخ و همچنین شاد و بازیگوش باشید تا اینکه نکته سنج و همچنین جدی و باهوش باشید.

 

در ادامه باید گفت که پژوهش هایی که بر روی زن های شاد و همچنین شوخ طبع و بازیگوش انجام شده است نشان میدهد که این افزار بیشتر مورد علاقه نامزد خود قرار گرفته اند و ازدواج موفقی نیز داشته اند و در طرف مقابل زن های جدی و باهوش کمتر برای ازدواج موفق بوده اند.

 

تحقیقاتی که در دانشگاه زوریخ توسط محققان انجام شده است نشان میدهد که شوخ طبع بودن و بازیگوش بودن چه از طرف مرد و چه از طرف زن موجب دوام آوردن زندگی میشود.

 

تحقیقاتی که بر روی ۳۲۷ زنان و مردان توسط محققان انجام شده است نشان میدهد که :

علاقه داشتن به تفریحات سالم و همچنین داشتن روحیه شاد و بازیگوش بودن و همچنین طنز پردازی کردن خلاقیت داشتن و همچنین سرگرم کننده بودن از مهمترین ویژگی هایی است که میشود محبت نامزد را بدست اورد.و همچنین برای ترغیب جوانان برای یک ازدواج سالم و همچنین  به دنیا آوردن یک فرزند شاد و همچنین سالم در آینده است.

 

سایت تفریحی اچ فان

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب

محصولات فروشگاه