امروز : سه شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۳ می باشد.

آموزش رایانه و موبایل

فال بر اساس رنگ چشم

 

فال بر اساس رنگ چشم

 

تو این پست قصد داریم برای کاربران عزیز سایت فال بر اساس رنگ چشم قرار بدیم.این فال نشان میدهد که هر کس با چه چشمی چه خصوصیتی دارد.شما با خواندن این مطلب خواهید توانسط شخصیت یک فرد را از روی رنگ چشمانش بفهمید.برای دیدن فال بر اساس رنگ چشم به ادامه مطلب این پست مراجعه کنید و فال را ببینید.

 

 

فال رنگ چشم سبز :

کسانی که چشمانی سبز دارند افرادی با شخصیتی قوی و همچنین اراده ای بالا هستند.آنها میتوانند به راحتی تصمیم بگیرند و در تصمیم گیری خودشان محکم هستند.این افراد بسیار مغرور و همچنین خود رای هستند و از دیگر گروه های چشم رنگی بیشتر اعتماد به نفس دارند.و چشم سبز ها دوست داد همیشه به دیگران کمک بکنند.

 

فال رنگ چشم خاکستری :

کسانی که چشمان خاکستری دارند میتوان گفت که به دو دسته این افراد تقسیم میشوند.دسته اولی افرادی هستند که خیلی آرام هستند و دسته دوم افرادی هستند که زود جوش و عصبی میباشند.

 

فال رنگ چشم قهوه ای :

کسانی که چشمانی قهوه ای دارند افرادی با محبت و مهر هستند و هر چه رنگ قهوه ای چشمان پرتر باشد مهر و محبت این افراد بیشتر میشود.کسانی چشمان قهوه ای دارند میخواهند همه چیز مال آنها باشد و همچنین این افراد بسیار خونسرد و راحت میباشند.

 

فال رنگ چشم مشکی :

کسانی که دارای چشمانی مشکی هستند در فازی شاعرانه زندگی میکنند.و افراد چشم مشکی ولخرج هستند و به راحتی خرج میکنند.احساسات این افراد ضریف است و همچنین آنها دوست دارند به دیگران کمک کنند.

 

فال رنگ چشم آبی :

کسانی که چشمانی آبی دارند داری روحی با احساسات حساس میباشد و این افراد نگاهای عمیقی نیز دارند و به راحتی میتوانند نظر خود را به دیگران انتقال بدهند و همچنین این افراد اعتماد به نفس بالایی دارند.

 

فال رنگ چشم عسلی :

این افراد نمیخواند به دیگران تکیه کنند و ار کودکی روی پاهای خود می ایستند.این افراد کسانی خوش قلب هستند و همیشه به دنبال دوست میگردند.

 

 

سایت تفریحی اچ فان

 

 

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب

محصولات فروشگاه