امروز : شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ می باشد.

آموزش رایانه و موبایل

مراقبت کردن از چشم ها به وسیله میوه درمانی

مراقبت کردن از چشم ها به وسیله میوه درمانی

در ادامه سری مطالب سلامت سایت در این پست برای شما پست مراقبت کردن از چشم ها به وسیله میوه درمانی را آماده کرده و همنین برای شما این مطلب را قرار داده ایم که امیدوارم مورد پسند شما قرار بگیرد.باید گفت همانطور که میدانید چشم یکی از عضو های مهم ما است و مراقبت کردن از چشم ضروری برای ما است که در ادامه این مطلب چند راه برای مراقت کردن از چشم هایتان به وسیله میوه درمانی قرار داده ایم.شما میتوانید برای دیدن مراقبت کردن از چشم ها با میوه درمانی به ادامه پست این مطلب سایت تفریحی اچ فان مراجعه کرده و مراقبت کردن از چشم های خود به وسیله میوه درمانی را از سایت مشاهده کنید که امیدوارم این مطلب سایت برای شما مفید واقع بگردد.

 

مراقبت کردن از چشم ها به وسیله میوه درمانی

 

۱ – چشمهای خود را میتوانید با آب سرد بشویید تا چشمانتان براق تر بشود

۲ – روی چشم خود خیار قرار بدهید تا حلقه سیاهی دور چشم های شما از بین برود همچنین از برش سیب زمینی برای اینکار میتوانید استفاده بکنید.

۳ – برای خوابیدن پف چشم میتوانید سیب زمینی را پوست کنده و سپس رنده کنید و بعد از آن بیست دقیقه روی چشماهای بسته شده خود بگذارید.

۴ – یک پارچه نخی را برداشته و با آب ولرم آن را بشویید و سپس آن را به مدت پانزده دقیقه روی چشم های  بسته خود بگذارید و برای چشم های خسته میتوانید بر پنبه را در شیر سرد زده و سپس روی چشمان بسته خود به مدت ده دقیقه بگذارید.

۵ – میتوانید با خوردن ویتامین هایی مانند ماهی و شیر و همچنین  تخم مرغ چشمانتان را براق کنید.

 

سایت تفریحی اچ فان

 

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب

محصولات فروشگاه