امروز : شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ می باشد.

آموزش رایانه و موبایل

از بین بردن حساسیت بهاری با خاکشیر و نعنا

از بین بردن حساسیت بهاری با خاکشیر و نعنا

با توجه به اینکه در بهار هستیم و حساسیت بهاری نیز وجود دارد در سری مطالب سایت در بخش سلامت پست از بین بردن حساسیت بهاری با خاکشیر و نعنا را آماده کرده ایم و همچنین برای شما قرار داده ایم که امیدواریم مورد پسند شما قرار بگیرد.یک متخصص برای کاهش حاسیت بهاری گفته است که مصرف خاکشیر و نعنا و همچنین روغن نارگیل و آیلیمو میتوان استفاده کرد که در ادامه بیشتر توضیح میدهیم.شما میتوانید جت خواندن مطلب از بین بردن حساسیت بهاری به ادام پست این مطلب مراجعه کرده و از بین بردن حساسیت بهاری به وسیله خاکشیر و نعنا را از سایت تفریحی اچ فان مشاهده کنید.

 

از بین بردن حساسیت بهاری با خاکشیر و نعنا

- علی حسینی در گفت و گو جدید خود گفته است که برای اینکه بتوانید حساسی بهاری را که حساسیت و پوستی و خارش نیز است درمان کنید بهتر است تغذیه خود را اصلاح کنیم زیراکه در حساسیت عواملی همچون ورزش و لباس و همچنین مقدار خواب و بیدار بودن و استرس داشتن در آن موثر است.

 

- در ادامه گفت بهتر است در فصل بهار نعنای تازه بخورید و از خوردن غذا های با طبع گرم و همچنین پر ادویه پرهیز بکنید.

 

- همچنین ایشان برای درمان کردن خارش ها و همچنین حساسیت پوستی استفاده از گیاه الوئه را و همچنین استفاده کردن از ژل الوئه را توصیه کردند.

 

- در ادامه ایشان برای کهیر که از بیماری های آلرژی است گفتند علت آن مصرف بعضی از مواد غذایی و همچنین عطر و دارو است و دربهار این بیماری بیشتر دیده شده است که میتوان مصرف کردن نعنای تازه آن را درمان کرد.

 

- همچنین ایشان گفتند که برای کاهش خارش از سبزیجات و سبوس گندم و همچنین نان سبوس‌دار و انواع آش ها و همچنین مصرف کاهو و خاکشیر را توصیه کرد.

 

- همچنین درباره لباس ایشان گفتند بهتر است از لباس های نخی و نرم استفاده شود و در محیط هایی با دمای متعادل قرار بگیرند که باعث کاهش حساسیت خواهد شد.

 

 

 

 

 

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب

محصولات فروشگاه