امروز : شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ می باشد.

آموزش رایانه و موبایل

آموزش ساخت ایمیل در جیمیل به صورت تصویری

آموزش ساخت ایمیل در جیمیل به صورت تصویری

یکی دیگر از ایمیل های پرطرفدار ایمیل جیمیل است که به خاطر داشتن قابلیت اجر شدن در گوشی و دارا بودن نرم افزار برای تبلت و گوشی های اندرویدی که دارای قابلیت های بسیار زیادی نیز در نرم افزار آن است به محبوبیت رسیده است و میتوان گفت که ایمیل جیمیل یکی از پر طرفدارترین ایمیل ها در سه سال گذشته بوده است.و باید در ادامه باید گفت که یکی دیگر از علت های پرطرفدار شدن جیمیل این است است که برای دانلود از گوگل استور شما نیاز به ایمیل جیمیل خواهید داشت و همچنین همگام سازی شدن گوگل پلی که نیاز به ایمیل جیمیل دارد با بسیاری از بازی ها میتوان اشاره داشت.شما میتوانید برای دیدن آموزش ساخت ایمیل در جیمیل به صورت تصویری به ادامه مطلب این پست مراجعه کرده و آموزش تصویری درست کردن ایمیل در جیمیل را از سایت مشاهده بکنید که امیدواریم این پست سایت مورد پسند شما واقع بگردد و برای شما مفید باشد.

 

آموزش ساخت ایمیل در جیمیل به صورت تصویری

 

۱ - برای ساخت ایمیل در جیمیل شما باید در ابتدا به آدرس Gmail.com وارد بشوید و مانند عکس که با فلش مشخص شده است روی گزینه Create Account کلیک کرده تا شما به صفحه ساخت ایمیل جیمیل وارد بشوید.

 

آموزش تصویری ساخت ایمیل در جیمیل

۲ - حال یه صفحه ای که در تصویر زیر نیز مشاهده میکنید رفته اید و باید قسمت هایی که خواسته شده است را پر بکنید تا ایمیل شما در جیمیل ساخته بشود.برای اینکه قسمت های خواسته شده را پر بکنید از آموزش زیر استفاده بکنید :

- در قسمت که باید آن را پر بکنید Name :  شما باید در قسمت First نام کوچک را نوشته و سپس در قسمت last که در کادر مشخص شده است نام خانوداگی خود را تایپ بکنید

- در قسمت که باید آن را پر بکنید Choose Your User Name : در این قسمت نام ایمیل خود را تایین میکنید که همان آدرس ایمیل شما نیز خواهد بود

- در قسمت که باید آن را پر بکنید Create Password : در این قسمت شما باید رمز یا پسوردی که میخواهید روی ایمیل شما باشد را تایین کنید که به این نکته توجه داشته باشید رمز شما باید دارای ۸ کاراکتر باشد.

- در قسمت که باید آن را پر بکنید Confim Your Password : پسورد و یا رمزی که در قسمت قبل زدید همان را دوباره تایپ کنید

- در قسمت که باید آن را پر بکنید Birthday : تاریخ تولد خود را به صورت میلادی در این بخش وارد بکنید

- در قسمت که باید آن را پر بکنید Gender : جنسیت خود را در این بخش تایین بکنید

- در قسمت که باید آن را پر بکنید Mobile Phone : ابتدا روی پرچم کنار کلیک کرده و کشور ایران را انتخاب بکنید و سپس شماره تلفن همراه خودتان را وارد بکنید.

- در قسمت که باید آن را پر بکنید Your Current Email Address : آدرس یکی دیگر از ایمیل های خود را وارد بکنید که ادرس ایمیل فعلی شما است.

- در قسمت که باید آن را پر بکنید Prove your not a robot : در این قسمت نباید تیک را بزنید.

- در قسمت که باید آن را پر بکنید Type the Text : هر چه در کادر بالای آن به صورت عکس نوشته شده است در کادر وارد بکنید

- در قسمت که باید آن را پر بکنید Loction : محل زندگی خود را تایید کنید که میتوانید ایران را انتخاب بکنید

– در مرحله بعد شما باید تیک این قسمت را I agree the Google term of Service and Privacy policy را بزنید و بعد از آن روی Next Step کلیک بکنید تا به مرحله بعد بروید.

آموزش تصویری ساخت ایمیل در جیمیل

۳ - سپس ایمیل شما برای ساخته شدن کافی است بر روی Continue to Gmail کلیک کنید تا به صفحه ایمیلتان که مانند تصویر زیر است منتقل شوید.

آموزش تصویری ساخت ایمیل در جیمیل

 

 

 

۴ - حال ایمیل شما ساخته شده است و شما میتوانید به راحتی وارد آن بشوید.

 

سایت تفریحی اچ فان

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب

محصولات فروشگاه