امروز : شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ می باشد.

آموزش رایانه و موبایل

چاق شدن با خوردن سه نوشیدنی

چاق شدن با خوردن سه نوشیدنی

در بخش سلامت سایت در این پست برای شما مطلب چاق شدن با خوردن سه نوشیدنی را آماده کرده ایم و همچنین برای شما قرار داده ایم که امیدواریم این مطلب سایت مورد اسفاده و پسند شما قرار بگیرد.در این پست سایت در ادامه سه نوشیدنی که شما باید بیشتر در آن را بخورید نوشته ایم و همچنین فواید آن را ذکر کرده ایم که شما با خوردن این سه نوشیدی میتوانید وزن خود را اضافه کنید و چاق شوید.شما میتوانید برای خواندن مطلب بخش سلات چگونه چاق شدن با خوردن نوشیدنی به ادامه مطلب این پست سایت تفریحی اچ فان مراجعه کرده و آموزش جاق شدن به وسیله نوشیدن نوشیدنی را از سایت مشاهده کنید.

 

چاق شدن با خوردن سه نوشیدنی

 

۱ – نوشیدنی ‌میلک شیک میوه‌ای

شما برای این که بخواهید جاق بشوید و وزن خود را اضافه کنید باید از مصرف میوه را فراموش نکنید.میلک شیک به این خاطر باعث چاق شدن شما خواهد شد زیرا دارای شیر است و به همین دلیل کالری میک شیک افزایش پیدا میکند.

 

- تهیه میلک شیک میوه‌ای

ابتدا یک فنجان شیر کامل را با یک چهارم فنجان پودر شیر و همچنین یک دوم فنجان میوه‌های و یک اسکوپ بستنی خامه‌ای را داخل مخلوط کن بریزید و سپس آن را مخصلوط کنید.و در پایان شما میتوانید بر روی میلک‌ شیک میوه ای که درست کرده اید خامه بریزید و آن را بخورید.

 

۲ – نوشیدنی شیر غنی شده

شیر یک نوشیدنی دارای پروتوئین است که پروتوئین موجود در شیر به شما کمک میکند چاق بشوید و همچنین باعث میشود که کالری و انرژِی بیشتری به شما برسد.شیر های پرچرب نیز باعث میشود زودتر به وزن شما و چاقی شما اضافه شود.

 

۳ – نوشیدنی هات چاکلت ساده

باید گفت شما در خوردن نوشینی هایی که دارای قند است زیاده روی نکنید زیرا شما باید توجه تان به قندتان نیز باشد.نوشیدنی هات چاکلت ساده نیز به شما کمک میکند چاق بشوید.

 

- تهیه هات چاکلت ساده

دو عدد قاشق غذاخوری شکلات آب شده را یه همرتخ یک عدد قاشق غذاخوری کره بادوم زمینی را با هم مخلوط کنید و سپس شما یک فنجان شیر به آن اضافه بکنید و بعد از آن مواد مخلوط شده که درست کردید را به مدت زمان یک دقیقه داخل ماکروویو قرقر بدهید تا داغ بشود و در پایان شما میتوانید روی هات چاکلت ساده خامه بریزید و بخورید.

 

سایت تفریحی اچ فان

 

 

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب

محصولات فروشگاه