امروز : شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ می باشد.

آموزش رایانه و موبایل

وحشتناک ترین پل شیشه ای دنیا

وحشتناک ترین پل شیشه ای دنیا

حتی تصورش را هم نمیتوان کرد که روی این پل شیشه ای طولانی و ترسناک ان هم ۴۰۰ متر بالاتر از سطح دره ایستاده باشید.این پل که در کشور چین قرار دارد جزو عجایب دنیا بشمار میرود.در این پست از سایت تفریحی اچ فان تصاویر و اطلاعاتی پیرامون این پل شیشه ای طولانی گرداوری نموده ایم که امیدواریم مورد توجه شما قرار بگیرد.برای دیدن ادامه مطلب کلیک کنید.

ترسناک ترین طولانی ترین پل شیشه ای و دیدنی جهان

 

این پل حدود ۴۰۰ متر بالاتر از کف دره خواهد بود و گفته می‌شود در هر بار، ظرفیت جادادن ۸۰۰ نفر را خواهد داشت. اعتبارات مالی طولانی‌ترین پل شیشه‌ای جهان به عنوان بخشی از نشست همکاری و سرمایه‌گذاری در گردشگری در نمایشگاه مرکزی چین در سال ۲۰۱۲، تامین شده است.قرار است این پل سال آینده افتتاح شود و مقامات استان هونان در چین لقب یکی از عجایب دنیا را به آن داده‌اند.

 

این سازه، قله‌های هر یک از طرفین دره را به یکدیگر متصل می‌کند. همچنین نوعی طناب فنردار برای علاقه‌مندان به پرش بانجی در وسط این سازه قرار می‌گیرد که مرتفع‌ترین طناب فنردار برای این ورزش، بر روی کره زمین خواهد بود. این طناب حدود ۶۰ متر بلندتر از مرتفع‌ترین طناب فنردار تجاری حال حاضر است. مرتفع‌ترین طناب فنردار کنونی دنیا بر روی برج Macau در چین قرار گرفته و ۲۳۳ متر ارتفاع دارد.

 

وحشتناک ترین پل شیشه ای دنیا

وحشتناک ترین پل شیشه ای دنیا

وحشتناک ترین پل شیشه ای دنیا

وحشتناک ترین پل شیشه ای دنیا

 

 

 

منبع: پارس ناز

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب

محصولات فروشگاه