امروز : شنبه ۱۳۹۶/۰۹/۴ می باشد.

آموزش رایانه و موبایل

واکنش رونالدو و مسی هنگام اعطای توپ طلا 2015

واکنش رونالدو و مسی هنگام اعطای توپ طلا 2015

واکنش رونالدو و مسی هنگام اعطای توپ طلا ۲۰۱۵

 

شب گذشته مراسم اعطای توپ طلای ۲۰۱۵ در مونیخ برگزار شد .به گزارش پارسناز  پس از انتخاب لیونل مسی فوق ستاره تیم بارسا که رقابت بسیار نفسگیری با رونالدو داشت ، کریستیانو رونالدو واکنش خونسردانه ای به برنده شدن مسی برای توپ طلای ۲۰۱۵ داشت.لیونل مسی موفق شد بالاتر از کریستانو رونالدو و نیمار به عنوان بهترین بازیکن سال ۲۰۱۵ انتخاب شود.ناگفته نماند در حالی که در سال های قبل هنگام برنده شدن مسی چهره رونالدو برافروخته می شد اما هنگام برنده شدن مسی او این بار واکنش خونسردانه داشت و با خنده بر لبان خود نشان داد که زیاد از این اتفاق تعجب نکرده است و درواقع خود او می دانست که مسی برنده توپ طلا می‌شود.

واکنش رونالدو و مسی هنگام اعطای توپ طلا 2015

واکنش مسی بعد از کسب پنجمین توپ طلا

 

بازیکن مشهور آرژانتینی و فوق ستاره تیم بارسا لیونل مسی به کسب پنجمین توپ طلای خود و قرار گرفتن به عنوان بهترین فوتبالیست سال واکنش نشان داد.وی موفق شد بالاتر از کریستیانو رونالدو و نیمار به عنوان بهترین فوتبالیست سال جهان در سال ۲۰۱۵ انتخاب شود . این پنجمین بار بود که لیونل مسی توپ طلا را به دست می آورد . این عنوان  در دو سال گذشته به رونالدو اختصاص یافته بود و لیونل مسی توانست امسال ان را پس بگیرد. مسی بعد از انتخاب به عنوان بهترین فوتبالیست جهان گفت: برای من لحظه فوق‌العاده و ویژه‌ای است که بار دیگر به این جایگاه بازگشتم و عنوان بهترین بازیکن سال را به دست آوردم. کسب توپ طلای دیگر بعد از مشاهده اینکه رونالدو آن را کسب کرده است برایم خوب است.

واکنش رونالدو و مسی هنگام اعطای توپ طلا 2015

لیونل مسی در ادامه سخنانش گفت : این باور نکردنی است که به ۵ توپ طلا دست یافتم و خیلی بیش از آن چیزی است که در بچگی به عنوان رویای خود در سرم می‌پروراندم. می‌خواهم از تمام کسانی که به من رای دادند تشکر کنم و تشکر بعدی من از هم‌تیمی‌هایم است که به من کمک کردند تا به این جایگاه برسم و در نهایت می‌خواهم از جامعه فوتبال به صورت کل برای همه چیزی که به من داده است تشکر کنم، هم خوب و هم بد. چرا که باعث شد من از آن‌ها دست بگیرم و بهتر از قبل شوم.

 

اولین کسی که به مسی تبریک گفت

 

زمانیکه لیونل مسی بر روی صحنه رفت تا جایزه توپ طلای ۲۰۱۵ را از دست کاکا بگیرد، پسرش اولین کسی بود که به وی تبریک گفت.لونل مسی که علاقه شدیدی به فرزندش تیاگو دارد نام وی را روی پای خود خالکوبی کرده است.

واکنش رونالدو و مسی هنگام اعطای توپ طلا 2015

هنگامی که لیونل مسی فوق ستاره بارسا روی صحنه آمد اولین کسی که به وی تبریک گفت کسی نبود جز «تیاگو» پسر لیونل مسی.تیاگو با تکان دادن دستانش برای پدرش به نوعی به وی تبریک گفت تا اولین فردی باشد که به پدرش تبریک می‌گوید.

 

 

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب

محصولات فروشگاه