امروز : دوشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ می باشد.

آموزش رایانه و موبایل

ممنوعیت گوشی های هوشمند برای مسئولین دولت

ممنوعیت گوشی های هوشمند برای مسئولین دولت

 

سردار غلامرضا جلالی اخیرا به مسئولین هشدار داده که آنها مجاز به استفاده از گوشی های هوشمند نیستند.در این مطلب از سایت تفریحی اچ فان شما بیشتر از جزئیات این خبر آگاه می شوید.پس ما را در ادامه همراهی کنید.

ممنوعیت گوشی های هوشمند برای مسئولین دولت

 

رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشوراعلام کرد:‌مسئولینی که اطلاعات طبقه بندی شده دارند مجاز نیستند از گوشی‌های هوشمنداستفاده کنند.

به گزارش ایسنا ، سردار غلامرضا جلالی در نشست مطبوعاتی خود با اصحاب رسانه درباره‌ی استفاده مسئولین از گوشی‌های هوشمند اظهار کرد: برای این موضوع دستورالعملی تهیه کردیم که در حال ارسال برای تصویب است. چون مسئولینی که اطلاعات طبقه بندی شده دارند مجاز نیستند از گوشی‌های هوشمند استفاده کنند. و برای این دست کارکردهای اداری طبقه بندی شده باید از سایر گوشی‌ها استفاده کنند.

وی ادامه داد: معمولا از اطلاعاتی که وارد گوشی های هوشمند می‌شود یک بک آپ گرفته می‌شود که دیگر قابلیت حذف آن وجود ندارد وبه نوعی شرکت‌های سازنده به آن اطلاعات دسترسی دارند پس کسانی که از گوشی های هوشمند استفاده می‌کنند باید بدانند که اطلاعاتی که در گوشی خود دارند به راحتی در اختیار شرکت‌های سازنده قرار می‌گیرد.

جلالی تاکید کرد: استفاده از گوشی‌های هوشمند باید هوشمندانه باشد و بهتر است آن دسته از اطلاعاتی که نباید به دست کسی بیافتد روی گوشی های هوشمند قرار نگیرد.

 

منبع: کافه سینما

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب

محصولات فروشگاه