امروز : جمعه ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ می باشد.

آموزش رایانه و موبایل

صفحه نخست روزنامه‌های ایتالیایی و انتقاد به 6‌تایی شدن رم مقابل بارسا + عکس

شکست سنگین تیم آ.اس‌رم مقابل بارسلونا از عناوین مهم صفحه نخست روزنامه‌های ایتالیایی است.

شب گذشته( سه شنبه) در هفته پنجم لیگ قهرمانان اروپا تیم آ.اس‌رم مقابل یارسلونا با نتیجه ۶ بر یک شکست سختی را متحمل شد. امشب دیگر تیم ایتالیایی یوونتوس در خانه میزبان منچستر سیتی است. در زیر نگاهی به صفحه نخست روزنامه‌های ایتالیایی اندخته شده است.

 

گازتاتیتر نخست این روزنامه به شکست سنگین رم مقابل بارسلونا پرداخته است و تیتر یک خود را به «انهدام به سبک مریخی، رم در خانه بارسا از هم پاشید»  اختصاص داده است.عنوان دیگری که این رزونامه به ان پرداخته است این است: اگر رم باته را شکست دهد به مرحله بعد صعود می‌کند.این نشریه به بازی امشب نماینده دیگر ایتالیا یوونتوس مقابل منچستر سیتی پرداخته است و آرزوی پیروزی در این دیدار برای بانوی پیر کرده است.همچنین این روزنامه به درخواست کمیته اخلاق فیفا برای محرومیت مادام العمری پلاتینی پرداخته است.

 

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

 

کوریرهتیتر یک این روزنامه هم به پیروزی پر گل بارسا اختصا یافته و بیان کرده: رم تحقیر شد. رم بار دیگر خرد شد اما این بار بوسیله بارسلونا این اتفاق افتاد زیرا در سال گذشته رم مقابل بایرن مونیخ ۷ بر یک شکست خورده بود.این نشریه به سخنان آلگری برای دیدار امشب تیمش مقابل منچسترسیتی پرداخته است که گفت: سیتی را امشب شکست می‌دهیم تا صدرنشین گروه شویم.عنوان دیگری که این روزنامه به آن پرداخته بازهم مسئله محرومیت مادام العمری پلاتینی است.

 

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

 

توتواین نشریه تورین تیتر نخست خود را به یوونتوس تیم شهر خود اختصاص داده و نوشته است: یووه می‌توانی. یوونتوس می‌تواند صعود را با شکست منچستر قطعی کند.عنوان دیگری این نشریه تورینی این است که آلگری برای پوگبا تشویق و تنبیه دارد. موراتا سلطان جام قهرمانان اروپا است اما اگر در جای خود بازی کند.رم با نتیجه ۶ بر یک تحقیر شد. یک خجالت زدگی دیگر در لیگ قهرمانان، سوارز و مسی هر کدام دو گل زدند، پیکه و آدریانو هم گل زدند.

 

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

 

اخبار ورزشی – فارس

 اخبار ورزشی مرتبط

مایلی‌کهن رسماً زیردست کی‌روش شد

قهرمان سرشناس کشور به خاطر رابطه نامشروع به دردسر افتاد

برانکو: از پرسپولیس می‌ترسند که از رویاهایمان انتقاد می‌کنند/اگر داوری‌های استقلال برعکس ما بود صدرجدول جابه‌جا می‌شد

فدراسیون فوتبال ایران، شمسایی و حسن‌زاده در جمع برترین‌ها

صفحه نخست روزنامه های ورزشی ۹۴٫۰۹٫۰۴ / گل همیشه فینال

پیروزی زنیت برابر والنسیا/ باته بوریسوف مقابل لورکوزن برنده شد

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب

محصولات فروشگاه