امروز : شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ می باشد.

آموزش رایانه و موبایل

زوجی که با کم کردن وزن شان در عروسی درخشیدند

زوجی که با کم کردن وزن شان در عروسی درخشیدند

این زوجی که در تصویر مشاهده میکنید زوجی با اراده بودند که توانستند برای جشن عروسی شان خود را به وزن ایده ال برسانند.ماجرا از انجا شروع شد که انها بخاطر چاقی بیش از اندازه شان مورد تمسخر افراد قرار گرفتند و سرانجام به این تصمیم رسیدند.برای خواندن و دیدن تصاویر بیشتر این مطلب از سایت تفریحی اچ فان کلیک کنید.

این زوج با وزن کم کردن در عروسی بسیار زیبا و جذاب شدند

 

زوجی پس از آنکه عروس به دلیل وزن زیادش مورد تمسخر واقع شد ، با یکدیگر تصمیم به کاهش وزن گرفتند تا برای مراسم عروسی شان به وزن ایده آل برسند، آنها توانستند جمعا با هم بیش از ۶۹ کیلوگرم وزن کم کنند.

 

به گزارش پارس ناز  هولی برد ۲۴ ساله و نامزدش استیو هانکوک ۲۷ ساله هنگامی که سال گذشته تصمیم به ازدواج گرفتند وزن بسیار زیادی داشتند ولی پس از آنکه هولی را در محل کارش به دلیل چاقی مسخره کردند، آنها تصمیم جدیدی گرفتند.

پس از آن که شخصی هولی را در برابر تمام همکارانش تحقیر کرد، او کارش را ترک کرد و مدتی را به گریه و زاری پرداخت ولی سپس برای کم کردن وزن به یک گروه کاهش وزن پیوست.

 

نامزد وی استیو نیز به هولی پیوست و او نیز برنامه غذایی اش را با رژیم هولی هماهنگ ساخت و هر دو وزن قابل توجه ای را در عرض یک سال کم کردند.

 

زوجی که با کم کردن وزن شان در عروسی درخشیدند

هولی درباره نحوه غذاخوردنش پیش از کاهش وزن می گوید:” از همه چیز به مقدار زیادی می خوردم، مقدار زیادی سیب زمینی، لازانیا و پودینگ بدون آنکه حتی گرسنه باشم.”

 

او که در یک عینک سازی کار می کرد درباره مسخره شدندش گفت:”در آوریل سال گذشته رئیس آنجا برای ما یک کیک بزرگ خریداری کرد. او کیک را به ما داد ، ناگهان یکی از بیمارانی که کنار من ایستاده بود فریاد زد :”او به کیک نیاز ندارد- به هیکل بزرگش نگاه کنید!””

 

 زوجی که با کم کردن وزن شان در عروسی درخشیدند

 این عروس خانم اظهار دارد که به گزارش پارس ناز احتمالا بسیاری از مهمانان عروسی از دیدن او در سایز کوچک بسیار متعجب خواهند شد، به ویژه آنکه برخی از خویشاوندانش در اسکاتلند زندگی می کنند و برای مراسم عروسی وی به انگلستان خواهند آمد.

 

زوجی که با کم کردن وزن شان در عروسی درخشیدند

 

منبع: پارس ناز

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب

محصولات فروشگاه