امروز : شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ می باشد.

آموزش رایانه و موبایل

روش جالب برای تا کردن تیشرت

خیلی از ما ها موقعی که می خواهیم تیشرت خود را تا زده و در درون کمد لباس قرار دهیم دچار مشل می شویم و تیشرت ما به صورت منظم و مرتب آماده نمی شود و همین باعث چروک برداشتن آن می شود. ما در این پست قصد داریم که به شما عزیزان یاد دهیم که می توان با چند حرکت ساده و راحت می توانید تیشترت خود را تا زده و مرتب کنید
تازدن تیشرت

تازدن تیشرت

برای مرتب کردن تیشرت خود مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

مرحله اول:

با کمک دست راستتان جایی که این دو خط همدیگر را قطع می کنند پیراهن را نگه دارید . با کمک دست چپ قسمت سرشانه را در امتداد خط افقی نگه دارید. تی شرت را به صورت افقی  و از رو بر روی یک سطح صاف قرار داده به طوری که یقه آن در سمت چپ شما قرار داشته باشد.
تازدن تیشرت

تازدن تیشرت

مرحله دوم:

با کمک دست راستتان از زاویه دید خودتان در امتداد قسمت شکم  یک خط عمودی  در وسط تی شرت ایجاد کنید ( برای توضیح بیشتر به عکس زیر نگاه کنید)  . حالا از بالای سرشانه که به شما نزدیکتر است تا لبه پایینی پیراهن یک خط افقی  ایجاد کنید .
تازدن تیشرت

تازدن تیشرت

مرحله سوم:

با کمک دست راستتان جایی که این دو خط همدیگر را قطع می کنند پیراهن را نگه دارید . با کمک دست چپ قسمت سرشانه را در امتداد خط افقی نگه دارید . با نگه داشتن پیراهن در این دو نقطه دست چپ خود را از زیر دست راستتان  عبور داده  و در انتهای خط دوم ( خط افقی ) لبه پایینی پیراهن را در دست بگیرید . حال قسمت سرشانه  و لبه پایینی در دست چپ شما قرار دارد و وسط تی شرت در دست راست تان قرار دارد . (در این حالت شاید پیراهن کمی درهم ریخته  و نامرتب به نظ آید ، اما نگران نباشید)
تازدن تیشرت

تازدن تیشرت

مرحله چهارم:

حالا تی شرت را بلند کرده تا در مقابلتان آویزان شود . بازوهایتان را باز نموده  و تا را سفت و محکم بکشید ( به مانند عکس زیر ) . تی شرت را تکان داده  و انگشت هایتان را یک ذره تنظیم نمایید تا تی شرت به آرامی  به سمت پایین آویزان گردد .
تازدن تیشرت

تازدن تیشرت

مرحله پنجم و آخرین مرحله

هنوز هم تی شرت را با کمک دو دست تان نگه دارید  و از پشت و رو به زمین آن را بر روی یک سطح صاف قرار دهید (  در این حالت مجدداً یقه در سمت چپ شما قرار دارد ) . پیراهن را به سمت خود تا کنید، به این ترتیب که با نگه داشتن آستین چپ، طرفی را که در دستتان قرار دارد به سمت طرف دیگر بکشید تا تی شرت صاف شود ( به عکس ذیل دقت نمایید که قسمت آستین چپ را با دست نگه داشته  و تی شرت را صاف می نماید ) . حالا تی شرت را در کمد یا کشویی که می خواهید قرار دهید .
تازدن تیشرت

تازدن تیشرت

نکته مهم:

به محض درآوردن تی شرت از  دستگاه خشک کن آن را تا نمایید تا کمتر چروک شود .
منبع: وب سایت آکاایران

مطالب مرتبط

  • مطلب مرتبطی پیدا نشد.

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب

محصولات فروشگاه