امروز : دوشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ می باشد.

آموزش رایانه و موبایل

خاصیت های آب گیلاس

خاصیت های آب گیلاس

خاصیت های آب گیلاس

ممکن است شما نیز میوه های بسیاری را بشناسید که دارای خواص زیادی هستند گیلاس هم میوه درخت گیلاس می باشد که علاوه براینکه می شود آن را بصورت خام مصرف کرد عده ای آن را به شکل های دیگری هم مصرف می کنند میوه گیلاس برای سلامتی هم می تواند مفید باشد,گیلاس جز میوه هایی است که از آب آن نیز استفاده می شود و دارای خواص دارویی می باشد در ایجا می توانید خاصیت های آب گیلاس را مطالعه فرمایید پس با ما همراه باشید.

اچ فان: آب گیلاس نه‌ تنها نوشیدنی خوش‌طعمی است بلکه فوائد بسیاری برای بدن دارد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، هر فنجان از این نوشیدنی حدود ۱۲۰ کالری انرژی دارد و از مواد مغذی همچون پتاسیم و آهن سرشار است.

آب گیلاس در بهبودی و تجدید قوای پس از ورزش کردن موثر است. به طور طبیعی این نوشیدنی سرشار از پتاسیم است که در هدایت تکانه‌های الکتریکی در سراسر بدن سودمند بوده و همچنین برای کنترل فشارخون، حفظ رطوبت بدن، ریکاوری عضلات، هضم غذا و بهبود ضربان قلب مفید است.

بررسی‌ها نشان می‌دهد آنتی‌اکسیدان موجود در آب گیلاس به کاهش درد و التهاب ناشی از آرتروز کمک می‌کند. مطالعه انجام شده در سال ۲۰۱۲ حاکی از آن است که نوشیدن آب گیلاس روزانه دو نوبت و به مدت ۲۱ روز در کاهش درد مبتلایان به آرتروز نقش دارد. خواص ضدالتهابی آب گیلاس همراه با ترکیب ملاتونین موجود در آن کمک می‌کند تا فرد خواب بهتری داشته باشد. پزشکان در بررسی خود مشاهده کرده‌اند که تاثیر این نوشیدنی همچون داروهای خواب‌آور است.

به گزارش هلث لاین، از دیگر خواص این آبمیوه طبیعی که قابل توجه است می‌توان به تاثیر آن در کاهش رشد سلول‌های سرطانی اشاره کرد.

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب

محصولات فروشگاه