امروز : شنبه ۱۳۹۶/۰۷/۱ می باشد.

آموزش رایانه و موبایل

حذف صفحه دی ماریا درفیس بوک بعد از افشاگری جنجالی

مشخص نیست که چه کسی مسوولیت مدیریت این صفحه در فیسبوک که تیک آبی رسمی بودن را نیز دارد، عهده دار است. خورخلینا کاردوسو، همسر دی ماریا با انتشارپیغامی در اینستاگرام یادآوری کرد که این پست کار همسرش نبوده .

یک خبر و پست جنجال ساز در شبکه های اجتماعی، دامن آنخل دی ماریا را گرفته است.روز گذشته صفحه فیسبوکی که به نظر می رسید به ستاره آرژانتینی پاری سن ژرمن اختصاص دارد، پستی جنجالی منتشر کرد. دراین پست کنار تصویری از دی ماریا کنار کریستیانو رونالدو این پیغام منتشرشد: «به زودی دوست من؛ کریستیانو رونالدو!»البته حالا اعلام شده که این پیغام از سوی دی ماریا منتشر نشده بوده و مشخص نیست که چه کسی مسوولیت مدیریت این صفحه در فیسبوک که تیک آبی رسمی بودن را نیز دارد، عهده دار است. خورخلینا کاردوسو، همسر دی ماریا با انتشارپیغامی در اینستاگرام یادآوری کرد که این پست کار همسرش نبوده و نوشت: «آنخل از فیسبوک و توئیتر استفاده نمی کند.»

اخبار,اخبارورزشی,دی ماریا

اندکی بعد ازانتشار این پست جنجالی بود که این صفحه به طور کلی از فیسبوک پاک شد. این اتفاق در شرایطی رخ داد که در هفته ها وماه های اخیر گمانه زنی های زیادی در مورد آینده مبهم کریستیانو رونالدو و احتمال انتقال تاریخی او به باشگاه پاری سن ژرمن مطرح می شود. ابقای بنیتس در برنابئو این احتمال را تقویت کرده است.

 

اخبار ورزشی – تابناک

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب

محصولات فروشگاه