امروز : پنج شنبه ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ می باشد.

آموزش رایانه و موبایل

تصویرساعت مچی 100میلیون تومنی که کفاشیان به فیفا پس داد

علی کفاشیان سال گذشته اعلام کرده بود که ساعت را به پسرش داده و پسرش احسان هم ساعت را به یکی از دوستانش هدیه کرده است اما اگر فیفا بخواهد آن را پس می دهد. قیمت این ساعت ۱۶هزار پوند یا حدود ۲۵ هزار دلار بود که اگر دلار را به قیمت امروز حساب کنیم چیزی در حدود ۹۲ میلیون تومان می شود 

پس از انتشار خبری مبنی بر رای کمیته اخلاق فیفا به بازگرداندن همه ساعت های فوق گرانقیمت هدیه داده شده در دوره بلاتر به برخی مقامات فوتبال کشورها، شنبه خبری منتشر شد که علی کفاشیان ساعتی که فیفا آن را رشوه دانسته بود، را طبق دستور هنوز به فیفا پس نداده است.  این درحالی است که فیفا قراراست همه ساعت ها را جمع آوری کند و به فروش برساند و پولش را به بنگاهی خیریه کمک کند.علی کفاشیان سال گذشته اعلام کرده بود که ساعت را به پسرش داده و پسرش احسان هم ساعت را به یکی از دوستانش هدیه کرده است اما اگر فیفا بخواهد آن را پس می دهد. قیمت این ساعت ۱۶هزار پوند یا حدود ۲۵ هزار دلار بود که اگر دلار را به قیمت امروز حساب کنیم چیزی در حدود ۹۲ میلیون تومان می شود. سایت برنامه نود پیگیری کرده و مطمئن شده که علی کفاشیان ساعت گرانقیمت را به فیفا پس داده است.

 

اخبار,اخبار ورزشی,ساعت  کفاشیان

مسئول دفترتوسعه فیفا که درهند حضور دارد اعلام کرده که کفاشیان در کنگره کنفدراسیون آسیا در بحرین، ساعت را به فیفا داده و رسید هم گرفته است. زمانی که پرسیدیم کفاشیان ساعت را به چه کسی تحویل داد، وی پاسخ داد که ساعت را به نماینده فیفا تحویل داده بود و خود کفاشیان سال گذشته به فیفا نامه داده بوده که شخصا آن را به نماینده فیفا تحویل دهد.درهرحال چنین ساعتی دیگر در اختیار رئیس فدراسیون نیست. این ساعت ها در خلال جام جهانی ۲۰۱۴ به برخی کشورهای منتخب و البته اعضای کمیته اجرایی فیفا داده شده بود.

 

 اخبار  ورزشی  –  تابناکاخبار ورزشی مرتبط

«رضازاده» از فهرست رکوردهای دنیا پاک شد

صفحه نخست روزنامه های ورزشی ۹۴٫۰۹٫۰۸ / سوشاه حاشیه ها!

رویای علی دایی شدن در سر جوان اول پرسپولیس: حتی استقلالی ها هم علی کریمی را دوست دارند

منصوریان: بنویسید بیرانوند فروشی نیست

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب

محصولات فروشگاه