امروز : چهارشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۲ می باشد.

آموزش رایانه و موبایل

تصاویر نخستین برج نامرئی در جهان را ببینید

تصاویر نخستین برج نامرئی در جهان را ببینید

 

به تازگی یک شرکت معماری برای ساخت برجی جالب که نامرئی است سرمایه گذاری کرده این برج که ابدیت نام دارد یک سازه ای شیشه ای است.ما در این پست از سایت تفریحی اچ فان شما را بیشتر با این خبر آشنا خواهیم کرد.پس در ادامه با ما باشید.

تصاویر نخستین برج نامرئی در جهان را ببینید

 

یک شرکت معماری قصد دارد نخستین برج نامرئی جهان را در کره جنوبی بسازد.به گزارش پارس ناز، برج «ابدیت» یک سازه شیشه‌ای ۴۵۰ متری بوده که از مجموعه‌ای از چراغهای ال‌ای‌دی فناوری پیشرفته و دوربین برای ساخت یک پوسته بازتابی در بخش خارجی ساختمان جهت نامرئی کردن آن استفاده خواهد کرد.
تصاویر نخستین برج نامرئی در جهان را ببینید
شرکت معماران GDS ابتدا ساخت این برج را در حومه سئول در کره جنوبی در سال ۲۰۰۴ آغاز کرد اما بتازگی چراغ سبز را برای آغاز ساخت این سازه دریافت کرده است.این برج در اصل برای اهداف تفریحی طراحی شده و از دومین عرشه مشاهده مرتفع جهان برخوردار بوده که در ارتفاع ۳۹۲ متری زمین قرار خواهد داشت.مرتفعترین عرشه مشاهده جهان در اختیار برج کانتون در گوانگ‌دونگ چین قرار داشته که در ارتفاع ۴۸۸ قرار دارد.برج ابدیت همچنین از یک ترن هوایی، پارک آبی، رستوران، سالنهای عروسی و باغهای تزئینی برخوردار خواهد بود.
این برج علاوه بر داشتن عنوان اولین برج نامرئی جهان، همچنین در میان ۱۰ ساختمان بلند جهان قرار دارد. ارتفاع این برج پنج برابر مجسمه آزادی خواهد بود.
تصاویر نخستین برج نامرئی در جهان را ببینید
تصاویر نخستین برج نامرئی در جهان را ببینید

برج ابدیت در مرکز ناحیه تجاری بین‌المللی یونگسان ساخته خواهد شد و مسافران از فرودگاه می‌توانند آن را به شکل یک آسمان‌خراش برجسته مشاهده کنند.افراد با استفاده از آسانسورهای این برج می‌توانند مناظری از جهان را توسط تصاویری از بلندترین ساختمانهای جهان مشاهده کنند.

شرکت GDS در اولین مرحله از رقابت طراحی سازمان زمین کره که در مارس ۲۰۰۸ برگزار شده بود، در میان ۱۴۶ ورودی از ۴۶ کشور جهان برنده شد.این شرکت که در کره جنوبی و آمریکا دفاتری دارد، پیش از این پارک هوایی میرام در بوسان و آسمان‌ خراشTripolis Kolon در بوندانگ که هر دو در کره جنوبی قرار داشته، طراحی کرده بود.

 

منبع: پارس ناز

 

مطالب مرتبط

  • مطلب مرتبطی پیدا نشد.

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب

محصولات فروشگاه