امروز : چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ می باشد.

آموزش رایانه و موبایل

ترجمه متون تخصصی | استخدام مترجم | ترجمه متن

12
مترجمین ایران مرکزی برای ارائه خدمات ترجمه متون تخصصی است..مترجمین ایران از مترجمین حرفه‌ای و با سابقه برای ترجمه متن در کیفیت و هزینه‌های متنوع استفاده می کند ، بنابراین اگر به خدمات ترجمه نیاز دارید می‌توانید مطمئن باشید که مترجمین ایران راهکار مناسبی در اختیار شما خواهد گذاشت.

مترجمین ایران می‌تواند تمام ترجمه‌های موردنیاز شما در نوشتن مقاله ، پایان‌نامه ، ترجمه کاتالوگ و … را فراهم آورد. با افزایش تعداد ترجمه های انجام شده در سالهای گذشته ، آنها بیشتر به نیاز های شما اشنا شده اند. با استفاده از بهترین سامانه‌های مدیریت سفارش‌های ترجمه هزینه های ترجمه به حداقل رسیده است و نظارت بر کیفیت ترجمه ها به بالاترین حد رسیده است. خدمات ترجمه متون تخصصی از طریق کارشناسان ارشد هر رشته تخصصی ارائه می‌شوند. این مترجمین با استفاده از تیم مجرب و سامانه آزمون مترجمین ایران ارزیابی و انتخاب‌شده‌اند و تحت نظارت مستمر هستند.

کیفیت کلیه ترجمه‌های متن تخصصی انجام‌شده توسط مترجمین ایران تا ۴۸ ساعت بعد از تحویل فایل ترجمه تضمین‌شده‌اندو درصورتی که کیفیت ترجمه های ارائه شده متناسب با کیفیت انتخابی شما نباشد در اسرع وقت اصلاح یا هزینه آن برگشت داده میشود.

آشنایی با مترجمین ایران

کیفیت کار مترجمین تنها نقطه تمرکز مرکز مترجمین ایران است. برای حصول اطمینان از اینکه فقط مترجمین با کیفیت بالا را استخدام می شوند ، مترجمین ایران فقط کسانی را در جمع همکاران می‌پذیرد که الزامات سخت گیرانه را به خوبی ارضا کنند.

برای اینکه یک مترجم به مترجمین ایران بپیوندد باید:

· حداقل چند نمونه ترجمه متن با کیفیت جهت بررسی اولیه به داوران مترجمین ایران ارائه کند.

· از نظر تخصص فنی در حوزه‌ای که علاقه‌مند به ترجمه متون تخصصی در آن زمینه است تسلط کافی داشته باشد

· در آزمون‌های تستی ، تشریحی عمومی ، تشریحی تخصصی شرکت کند و با نمره عالی پذیرفته شود.

بر این اساس مترجمین ایران دسترسی بسیار عالی به مترجمین متخصص در سراسر ایران دارد.

استفاده از خدمات ترجمه متون تخصصی

اگر نیازمند ترجمه متون تخصصی با کیفیت بالا هستید ، می‌توانید از خدمات ترجمه متن با کیفیت الماسی استفاده کنید و اگر زمان کمی در اختیار دارید مترجمین ایران می تواند در زمانبندی های فوری ، نیمه فوری و عادی پروژه ها را به اتمام برساند.

مطالب مرتبط

  • مطلب مرتبطی پیدا نشد.

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب

محصولات فروشگاه