امروز : پنج شنبه ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ می باشد.

آموزش رایانه و موبایل

برانکو پشت بازیکنانش ایستاد: گلزنی هم یاد می گیرند

بازیکنان با هم یکدل و هم قسم هستند. ما اصرار به قهرمانی داریم و عقب نشینی نکرده ایم و برای خوشحالی هواداران که استحقاق این قهرمانی و شادی را دارند می جنگیم.

برانکو ایوانکوویچ درباره تعطیلی چند باره لیگ افزود: این قرارداد بین فدراسیون و تیم هاست. برای تیم امید و تیم ملی این تعطیلات پیش می آید. ما موظف هستیم که از این تعطیلات به بهترین شکل برای خودمان استفاده کنیم. برای همین به کیش آمدیم تا با آرامش بیشتری به کار بپردازیم. سه بازیکن تیم امید ما در اختیار ما نیستند و سایر بازیکنان را در اختیار داریم. اینجا هوای بسیار خوبی است. هوای گرم در جزیره کیش از هوای تهران خیلی بهتر است.سرمربی پرسپولیس درباره مشکل گلزنی تیم پرسپولیس تصریح کرد: تمام تلاش مان در تمرینات گل زدن و تمرکز بازیکنان بر روی همین موضوع است. در تمرینات بیشتر روی این موضوع کار و فکر می کنیم. امیدوارم با تمرین بتوانیم مشکل گلزنی بازیکنان را برای بازی های آینده رفع کنیم چون تا الان ازاین جناح ضربه زیادی خوردیم.

 

اخبار,اخبار ورزشی,تیم فوتبال پرسپولیس

 وی درباره برنامه آینده پرسپولیس گفت: شرایط تیم خوب است و بازیکنان با هم یکدل و هم قسم هستند. ما اصرار به قهرمانی داریم و عقب نشینی نکرده ایم و برای خوشحالی هواداران که استحقاق این قهرمانی و شادی را دارند می جنگیم. هنوز نیم فصل مانده و فرصت برای قهرمانی داریم.بعد از این اردو یک فاصله دیگری داریم ولی هنوز برنامه ای برای آن نداریم البته تمرینات را ادامه می دهیم و در تهران کار خودمان را دنبال می کنیم. اینجا نیز برای روز شنبه یک بازی تدارکاتی قراراست برگزار کنیم که هنوز حریف تمرینی مان مشخص نیست.برانکو درباره جذب بازیکن در نیم فصل نیز اذعان داشت: فعلا موضوعی برای جذب بازیکن و یا لیست بازیکنان در نیم فصل نداریم. بازیکنان ما کامل و با انگیزه هستند و می خواهیم با همین بازیکنان فصل را ادامه دهیم. البته دو جای خالی داریم که باید روی  این دو جای خالی فکر کنیم. البته اگر هم بخواهیم بازیکنی بگیریم در پست مرحوم نوروزی خواهیم گرفت.

 

اخبار ورزشی – تابناک

 اخبار ورزشی مرتبط

درگذشت ناگهانی دوومیدانی کار ۲۲ ساله!

واکنش طارمی مقابل سیل فحاشی علیه خودش +عکس

مقایسه تصویری پوشش رونالدو و مسی در مراسم های گالا /امسال لئو با چه رنگی همه را غافلگیر می کند؟

شاه مهره برانکو در لیست مازاد / هافبک پرحاشیه پرسپولیس برمی گردد؟

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب

محصولات فروشگاه