امروز : جمعه ۱۳۹۶/۰۹/۳ می باشد.

آموزش رایانه و موبایل

بایرن مونیخ از سد هرتابرلین گذشت/ چارلتون در حضور ۱۷ دقیقه‌ای قوچان نژاد شکست خورد

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

بایرن مونیخ از سد هرتابرلین گذشت/ تساوی پرگل مونشن گلادباخ

صدرنشین بلامنازع رقابتهای فوتبال بوندس لیگا در هفته چهاردهم این مسابقات از سد هرتابرلین گذشت تا سیزدهمین برد خود را در این فصل کسب کند.

هفته چهاردهم رقابتهای فوتبال بوندس لیگای آلمان عصر امروز شنبه ادامه یافت که در مهمترین بازی برگزار شده تیم بایرن مونیخ در ورزشگاه آلیانتس آره‌نا پذیرای هرتابرلین بود که رویارویی این دو تیم با برتری ۲ بر صفر شاگردان گواردیولا به پایان رسید. توماس مولر (۳۴) و کینگزلی کومان (۴۱) زننده گل‌های بایرن بودند.بایرن مونیخ با این برد تعداد پیروزی‌های خود را در این فصل به عدد ۱۳ رساند. این تیم با ۴۰ امتیاز با اقتدار صدر جدول رده بندی را در اختیار دارد.نتایج دیدارهای برگزار شده شرح زیر است:* وردربرمن یک – هامبورگ ۳* بایرن مونیخ ۲ – هرتابرلین صفر* هانوفر ۴ – اینگول اشتاد صفر* هوفن هایم ۳ – مونشن گلادباخ ۳* ماینتس ۲ – فرانکفورت یک

 

چارلتون در حضور ۱۷ دقیقه‌ای قوچان نژاد شکست خوردهفته هجدهم رقابتهای لیگ قهرمانی فوتبال انگلیس عصر امروز شنبه ادامه یافت که در یکی از دیدارها تیم چارلتون در ورزشگاه خانگی خود به مصاف ایپسویچ تاون رفت و شکست سنگین ۳ بر صفر را متحمل شد. گل های تیم ایپسویچ را در این دیدار داریل مورفی (۲۸ و ۶۸) و فردی سیرز (۴۵) به ثمر رساندند. رضا قوچان‌نژاد مهاجم ایرانی چارلتون در دقیقه ۷۳ به جای ماکینوک به میدان رفت و تنها ۱۷ دقیقه فرصت بازی داشت. چارلتون با ۱۶ امتیاز کماکان در رده بیستم جدول باقی ماند.

اخبار ورزشی – مهر

 

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب

محصولات فروشگاه