امروز : دوشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ می باشد.

آموزش رایانه و موبایل

بادام زمینی برای سلامت قلب بخورید

بادام زمینی برای سلامت قلب بخورید

بادام زمینی برای سلامت قلب بخورید

در این پست می خواهیم به اینکه بادام زمینی برای سلامت قلب بخورید بپردازیم,قلب قسمت مهمی از بدن است که بیماری قلبی جز بیماریهایی است که افراد زیادی به خصوص سالمندان به آن مبتلا هستند و این بیماری یرای آنها مشکلاتی را نیز به بار آورده است,افراد زیادی هم هستند که به سلامت قلبشان اهمیت می دهند,یک راه که برای سلامت قلب گفته اند,خوردن بادام زمینی است.

اچ فان: مطالعه مصرف بادام زمینی نشان داده است که گنجاندن آنها به عنوان یک وعده غذایی پرچرب باعث بهبود واکنش تری گلیسیرید بعد از وعده غذا و حفظ عملکرد غشاء درونی رگ های قلب می شود.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از مهر، «جیائوران لیو»، سرپرست تیم تحقیق از دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا، در این باره می گوید: «مصرف بادام زمینی در قالب یک رژیم غذایی سالم، میان وعده سالمی محسوب می شود.»

هدف این تحقیق ارزیابی عملکرد عروق بعد از صرف یک وعده غذایی پرچرب بود.

نتایج این تحقیق اثبات می کند بادام زمینی باعث حفظ عملکرد عادی عروق می شود درحالیکه وعده های غذایی پرچرب در عملکرد عروق ایجاد اختلال می نمایند، از اینرو افزودن آن به وعده غذایی مفید می باشد.

عملکرد بد عروق نقش مهمی در پیشرفت بیماری تصلب شریان و تشکیل پلاک های کرونری داشته که در نهایت منجر به بیماری انسداد عروق کرونری می شود. معمولاً بعد از یک وعده غذایی پرچرب، عملکرد عروق، ولو موقتی، کاهش می یابد، تا زمانیکه چربی ناشی از خوراکی، که وارد خون شده، پاک شود.

به گفته لئو، تحقیقات گذشته نشان داده است افرادی که بیش از دو بار در هفته بادام زمینی مصرف می کنند، کمتر در معرض خطر ابتلا به بیماری قلبی انسداد شریان هستند.

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب

محصولات فروشگاه