امروز : دوشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ می باشد.

آموزش رایانه و موبایل

آموزش ضبط فیلم و عکس از صفحه نمایشگر کامپیوتر

 آموزش ضبط فیلم و عکس از صفحه نمایشگر کامپیوتر

در دنیای امروزی ، اطراف ما را بسیاری از نرم افزار های مختلف فرا گرفته است که بسیاری از آن ها برای ما مفید و سودمند هستند و برخی از آن ها شاید برای بعضی از ما کاربرد چندانی نداشته باشد ، ولی در این بین نرم افزار هایی هم وجود دارند که حتما روزی سرو کارتان به آن ها خواهد افتاد .

در این پست از  مجله نفریحی اچ فان قصد معرفی نرم افزار کاربردی ضبط فیلم و عکس از صفحه نمایشگر کامپیوتر را داریم که مطمئنا روزی برای مصارف و نیاز های گوناگون مانند تهیه فیلم برای آموزش ، یا به اشتراک گذاشتن مطالب یا ویدیو هایی که خود در صفحه کامپیوتر شخصی ایجاد کرده اید به آن نیاز خواهید داشت…

 TinyTake نام نرم افزاری است که می توانید آن را  بر روی سیستم عامل ویندوز خود نصب کنید و بعد با استفاده از آن، از نمایشگر خود فیلم بگیرید. در بخش تنظیمات این برنامه می توانید بخش خاصی از تصویر مانیتور یا نمایشگر را مد نظر قرار دهید و از آن فیلم بگیرید و قسنمی هایی که تمایلی به ظبط آن ها ندارید حذف کنید. از طرفی می توانید به فایل ویدیویی خود صدا نیز  اضافه کنید . به طور کلی فیلمی که توسط این برنامه ضبط می شود ۲ ساعته است بنابراین شما می توانید انواع آموزهای تصویری مورد نظر خود را ایجاد کنید و با صدای خودتان در  اینترنت یا هرجایی که بخواهید منتشر کنید. یکی از قابلیت هایی که TinyTake  را نسبت به نرم افزار های مشابه  متمایز میکند  ، این است که بعد از ضبط فیلم به شما این امکان را می دهد که به راحتی فیلم ظبط شده را روی شبکه های اجتماعی نظیر یوتیوب به اشتراک بگذارید.

 

مراحل نصب نرم افزار

 

برای شروع ابتدا نرم افزار را نصب کنید (برای دانلود آخرین نسخه نرم افزار از سایت سازنده کلیک کنید )

سپس وارد نرم افزار شوید و یک اکانت کاربری برای خود در نرم افزار بسازید .

وقتی اکانت را ساختید ، وارد برنامه شده و از بخش های داخلی برای گرفتن فیلم گزینه ی Capture video را انتخاب کنید:

آموزش ضبط فیلم و عکس از صفحه نمایشگر کامپیوتر

پس از این مرحله، بخشی از  صفحه نمایشگر را که می خواهید از آن فیلم بگیرید را مشخص کنید و گزینه ی Start Recording را بزنید.

آموزش ضبط فیلم و عکس از صفحه نمایشگر کامپیوتر

 

در طول مدت زمان ضبط می توانید به راحتی عملیات را متوقف کنید و دوباره شروع کنید. در نهایت هم بعد از اتمام مراحل ضبط گزینه ی stop را بزنید.

 

پس از ضبط فیلم  باید مشخص کنید که می خواهید کجا و چگونه فیلم مورد نظر را ذخیره کنید. حتی می توانید به اکانت گوگل یا جیمیل خود متصل شده و فیلم را در آن جا ذخیره کنید.

اگر فایل را مستقیم در سایتی آپلود کنید ( مثلا یوتیوب ) لینکی در این باره برای شما در کلیپبرد ذخیره می شود که می توانید بعدا در صورت نیاز دوباره فیلم را مورد بازبینی و بررسی  قرار دهید.آموزش ضبط فیلم و عکس از صفحه نمایشگر کامپیوتر

 

TinyTake امکان طراحی دستورالعمل هایی متفاوتی را برای شما فراهم کرده است که نظیر آن شورت کد ها هستند

آموزش ضبط فیلم و عکس از صفحه نمایشگر کامپیوتر

 

امیدواریم این نرم افزار مورد توجه شما کاربران عزیز سایت اچ فان قرار گرفته باشد

لطفا نظرات خود را در رابطه با این نرم افزار از طریق بخش نظرات با ما درمیان بگذارید یا اگر نرم افزارهای مشابه این نرم افزار میشناسد آن را به ما و کاربران سایت معرفی نمایید

 

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب

محصولات فروشگاه