امروز : پنج شنبه ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ می باشد.

آموزش رایانه و موبایل

آموزش بهینه کردن سرعت رم در اندروید

آموزش بهینه کردن سرعت رم در اندروید

مشکل کند شدن و سرعت کم برخی از گوشی های اندرویدی یکی از مشکلات کاربران این سیستم عامل میباشد در این پست به شما کاربران عزیز مجله اینترنتی اچ فان نرم افزاری را معرفی میکنیم که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا به بهینه سازی RAM و سرعت گوشی اندرویدی خود اقدام کنید ، با افزایش و بهبود سرعت رم شما قادر خواهید بود تا با کیفیت و سرعت بهتری اقدام به اجرا استفاده از نرم افزار های وجود در تلفن اندرویدی خود کنید ، با ما همراه باشید…

.

آموزش بهینه کردن سرعت رم در اندروید

.

اپلیکیشن Memory Booster به شما کمک می کند تا مشکل کمبود حافظه Ram و کند بودن دستگاه خود را حل کنید. این اپلیکیشن با خالی کردن حافظه اشغال شده شده توسط نرم افزار های مختلفی که اجرا کرده اید، میزان حافظه رم گوشی شما را بهینه سازی کرده و باعث افزایش سرعت اسمارت فون اندرویدی شما می شود.

پس اگر احساس می کنید که سرعت گوشی خود نسبت به روزهای اولیه خریدش کاهش یافته است می توانید با مراجعه به ادامه مطلب و نصب Memory Booster به اندروید خود سرعت ببخشید.

.

آموزش کار با اپلیکیشن Memory Booster

پس از نصب و اجرا برنامه، با محیطی همانند تصویر زیر روبه رو می شوید. برای بهینه سازی Ram دستگاه کافیست تنها دکمه boost را لمس کنید.

آموزش بهینه کردن سرعت رم در اندروید

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب

محصولات فروشگاه