امروز : شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ می باشد.

آموزش رایانه و موبایل

آرایش چشم

چشمان شما بخشی از صورت هستند که دارای آفرینش فوق العاده زیبا و اعجاب آوری می باشند. بر عکس لب ها که شما می توانید تغییر شکل اندکی به آن دهید، برای چشم ها واقعا هیچ محدودیتی وجود دارند.  نکته مهمی که در این مطلب باید قبل از آموزش به آن توجه شود آن است که بهتر است لنز چشمی را قبل از آرایش از چشم ها خارج کرده و پس از کامل شدن آرایش آنها را دوباره در چشم ها قرار داد. وب سایت اچ فان در این پست قصد دارد شما را با چند روش آرایش چشم آشنا سازد. امیدواریم که شما از این آموزش بهره کافی را ببرید

برای دیدن ادامه آموزش بر روی ادامه مطلب کلیک کنید

آرایش چشم

آرایش چشم

اشکال گوناگون سایه چشم در آرایش چشم

انواع مختلف سایه چشم در بازار وجود دارد که هر کدام می توانند حالت کاملا متفاوتی را به وجود آورند.تقریبا استفاده از اغلب آنها بسیار ساده است؛ به جز تعداد معدودی که کمی پیچیده تر است هستند. اما به یاد داشته با شید که باید زیاد تمرین کرده وبا علاقه پافشاری کنید. برای آسان شده کار، من حالت های مختلفی که با سایۀ چشم شکل می گیرند را به شش دسته تقسیم کرده ام؛ حلقه ای؛ رنگی؛ دودی؛ خمار؛ بادامی؛ گربه ای. شما می توانید بنا بر سلیقه وحالت چشم هایتان هر یک از این مدل ها را انتخاب کنید.

آرایش چشم

آرایش چشم

مدل حلقه ای آرایش چشم

ابتدا مقدار کمی پوشش دهنده روی صورت زده وسپس با اسفنج پودر زنی(مخملی نباشد) پودر غیر فشرده را روی آن بزنید.(به زیر چشم ها پودر بیشتری بزنید تا سایۀ حلقه سیاه آن گرفته شود.) حاشیه داخلی بالا وپایین چشم را با خط چشم مدادی به رنگ سیاه بکشید(با این خط چشم داخل خط مژه را هم بکشید). سایۀ چشم پودری به رنگ سیاه را با برس با سر اسفنجی به بالای حلقۀ کشیدۀ قبل تا بزنید تا شکل دودی در اطراف چشم ایجاد شود. برای گرفتن نتیجه بهتر باید در هر بار از مقدار کمی سایه استفاده شود. می توان به پایین چشم ها سایه نزد ویا سایۀ کمتری زد.

 با استفاده از برس با سر اسفنجی یا برس سایۀ چشم(بسته به انتخاب شما) خط کشیده شده را پخش کنید تا یک حلقه سیاه در اطراف چشم به وجود آید. در مرحلۀ بعد، با استفاده از برس سایۀ چشم و سایۀ چشم پودری به رنگ سیاه، یک هلال روی چین پلک از گوشه خارجی به طرف گوشه داخلی، همچنین زیر چشم ها بزنید(سایۀ چشم درنیمه خارجی چشم ها باید پر رنگ تر باشد).

منبع: وب سایت بیتوته

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب

محصولات فروشگاه